Automobilių nuoma

Esame automobilių nuomos katalogas, skirtas palengvinti Jums surasti tinkamą ir patikimą įmonę / partnerį.

Čia rasite visas įmones, kurios teikia perkraustymo, pervežimo paslaugas. Norime, kad persikraustymo procesas, jums būtų kuo paprastesnis, bei palengvinti susirasti patikimą partnerį.

Automobilių nuomos ypatumai

Ką reiktų žinoti, nuomuojantis automobilį

Kelionė automobiliu, Jums suteikia visišką laisvę, padeda pasiekti vietas, kurios gali būti praktiškai nepasiekiamos visuomeniniu transportu arba užtrukti daug daugiau laiko. Automobilio nuoma suteikia jums galimybę važiuoti savo keliu, planuoti savo laiką patogiau. Kelionė automobiliu dažnai gali būti ir pigesnė, nei viešasis transportas, ypač jei keliaujate kaip pora ar grupė.
Neigiama yra tai, kad kai kuriose vietose ar šalyse, eismo sąlygos nepaprastai skiriasi nuo tų, prie kurių esate įpratę. Tai gali sukelti papildomų problemų, padidinti stresą keliaujant.

Automobilių nuoma su Vairuotoju

Kai kuriais atvejais, jums gali būti geriausia išsinuomoti automobilį su vairuotoju. Ypač jei tai leidžia ir Jūsų biudžetas. Tose šalyse, kur darbo užmokestis yra mažas, tai gali kainuoti gerokai daugiau nei automobilio kaina.
Kaip pavyzdys, Kinijoje, Jūs privalėsite nuomotis automobilį su vairuotoju, kadangi pagal Kinijos įstatymą, Jūs neturite teisės vairuoti, su tarptautinėmis vairavimo teisėmis. Taigi, automobilio nuoma ten, tikrai bus daug brangesnė, tad planuokite kelionę atidžiai.

Bazinė kaina

Automobilių nuomos kaina paprastai yra apskaičiuojama pagal dienų skaičių. Kuo daugiau dienų užsakinėsite automobilį, tuo pigiau Jums pigiau kainuos vienos diena. Automobiliai skirstomi pagal klasę: biudžetinė, maža; vidutinė; didelė; prestižinė bei didesnių automobilių kaip minivenai ar vienatūriai. Kaina dažniausiai nustatoma visai klasei. Ir kai Jūs užsisakinėjate automobilį, dažniausia agentūros negarantuoja konkretaus modelio, o tik automobilį iš tos klasės. Tad šioje vietoje, nenustebkite, tai visiškai priimtina. Norėdami gauti konkretų modelį, bandykite tartis su agentūra individualiai.
Automobilių nuomos bendrovės paprastai leidžia šiek tiek laiko vėlavimams. Tad vėluoti valandą, gražinant automobilį, dar yra priimtina. Jei žinote, jūs ketinate viršyti nuomos laikotarpį būtinai praneškite automobilių nuomos agentūrai telefonu, ir prašykite paslaugos pratęsimo.

Dauguma automobilių nuomos kompanijų, turi minimalų nuomos laikotarpį. Paprastai tai būna – 1 para. Jei norėsite išsinuomoti automobilį mažiau nei parai, teks tartis su nuomos agentūra individualiai. Jums bus pritaikyta atskira kaina, arba mokėsite visos paros kainą.

Atstumo bei ridos ribojimai

 

Automobilio nuomos sutartyje gali būti įvardinta, kiek jūs galite nukeliauti kilometrų per dieną, arba iš viso per visą nuomos laikotarpį. Tokiu atveju, papildomi kilometrai, bus apmokestinti papildomai. Kitos agentūros, turi neribotą ridą.
Papildomai, gali būti ribojimai ir šalims, į kurias nuomos bendrovė draudžia vykti. Tad sutartis reikėtų perskaityti labai atidžiai.