Automobilių supirkimas

Autodealer.lt® – Automobilių supirkimo platforma, kuri teikia greitą, patogų automobilių supirkimą! Talpink skelbimą dabar, ir gauk pasiūlymą parduodamam automobiliui per 15 min! Skambinkite arba palikite užklausą mūsų svetainėje, pasinaudodami automobilių pardavimo forma. Specialistai, peržiūrėję Jūsų skelbimą, susisieks su Jumis, pasiūlys pirminę kainą, esant poreikiui suderins automobilio apžiūrą Jums patogiu laiku. Radus sutarimą, atsiskaitys vietoje grynais, bei paasiims automobilį.

Greitas Jūsų automobilio nupirkimas

Skubus automobilių supirkimas, bet kokios markės ir bet kokios techninės būklės! Naujus, naudotus, nevažiuojančius, su defektais, su vairu dešnėje pusėje. Perkame automobilius nuo 1996 m. Galite siūlyti visus variantus.

Mokame iki 95 % automobilio rinkos kainos.

Automobilius perkame brangiai – nuo 50 iki 95 % rinkos kainos. Automobilius superkame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kadangi dirbame su dauguma automobilių pirkėjų visoje Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti auto supirkimą bet kuriame Lietuvos kampelyje, bei pasiūlyti tikrai konkurencingą kainą. Parduok automobilį, kad ir kur jis bebūtų!

Užpildyk formą - gauk pasiūlymą per 1 val.

Mūsų automobilių supirkėjai atidžiai peržiūrės kiekvieną gautą užklausą, ir bandys pasiūlyti palankiausias ir patogiais sąlygas automobilio savininkui. Mes pasiruošę padėti ir tais atvejais, kai yra norima parduoti automobilį, kuris yra pirktas lizingu, ar su paskola.

Ko reikės, norint greitai ir pelningai parduoti automobilį?

Parduoti automobilį, Jums reikės tik keletą dokumentų:

  • Jūsų pasas (automobilio savininkas)
  • Transporto priemonės registracijos liudijimas
  • Bendra įgaliojimas, jei automobilis nepriklauso Jums. Visais kitais dokumentais, susijusiais su automobilio pirkimu – pardavimu, pasirūpinsim mes.

Skambinkite arba palikite užklausą mūsų svetainėje, pasinaudodami užklausos forma.

Užsakymo paslauga yra labai paprasta:

Specialistai, peržiūrėję paklausimą, susisieks su Jumis, pasiūlys pirminę kainą, esant poreikiui suderins automobilio apžiūrą Jums patogiu laiku. Įvertinsime techninę automobilio būklęar automobilis nėra areštuotas ar kitaip apribotas kitų institucijų, Po sėkmingos automobilio apžiūros, kainos suderinimo, bei sutarimo parduoti automobilį – vietoje pasirašysite automobilio pirkimo-pardavimo sutartį, ir iškarto gausite sutartą pinigų sumą Jums patogiu būdu – grynais, pavedimu ar kt.
Prašome susisiekti su mumis, ir mes esame įsitikinę, kad Jūs įvertinsite mūsų įmonės darbą teigiamai!