bmw-e60-angel-eyes

Kaip pasikeisti Bmw e60 530 gabaritines „angel eyes“ lemputes, (pre-LCI) modeliui, iki facelift. Perdegus kažkuriai iš lempučių, borto kompiuteris išmes klaidą „parking light left fault“.
Lemputė yra imontuota į lemputės korpusą, ir realiai reikia pirkti lemputę kartu su korpusu. Originali gabarito lemputė, kainuoja apie 20 – 30 eurų.

Originali gabarito lemputė Bmw e60 (iki facelift) modeliui:

 

bme-e60-gabaritine-lempute

 

bmw-e60-gabarto-lempute

 

Rinkoje yra ir daug ne originalių lempučių, kinietiškų pakaitalų, vadinamų „parking light markers“ ir pan. Jie būna ir įvairių spalvų, nuo mėlynos iki ryškiai baltos. Tokių, lempučių analogų kainos panašios ar net brangesnės už originalias. Plius, labai tikėtina, kad įsidėjus ne OEM lemputes, kompiuteris mes klaidą. Tad jei galvojate dėtis kinietiškas angel eyes lemputes, iškarto pasiieškokit ir žmogaus kuris greitai galės panaikinti klaidas kompiuteryje.

 

kinietiskos-gabarito-lemputes-bmwneoriginalios-angel-eyes-lemputes

 

Bet yra ir pigiausias būdas pasikeisti perdegusią „angel eye“ lemputę. Tai tiesiog nusipirkti pačią lemputę, ir ją įsidėti į senąjį gabarito lemputės korpusą. Paprastai, pagal pagaminimą, lemputė neturi išsiimti. Panaudojus kokį nors smailų įrankį, reiktų šiek tiek pagręžti, padarant nedidelę skylutę šalia lemputės. Šiek tiek pasistengus, lemputę labai lengvai išimsite iš senojo korpuso.

 

bmw angel eye isardyta

 

bmw e60 gabaritas

 

Nauja lemputė 10V, tinkanti gabaritams, kainuoja apie 2 – 3 eur (ją galite nusipirkti bet kurioje auto detalių parduotuvėje).

 

bmw e60 gabarito keitimas

 

Paskutinis dalykas, kur galite turėti nepatogumų, tai pačio gabaritinės lemputės išėmimas / įdėjimas į bmw e60 žibintą. Lemputę įmanoma tikrai pasikeisti ir neišimant žibinto iš kebulo. Jei norit patogumo, teks išimti žibintą. Beje, dauguma užsienio forumų, ar video apžvalgų, taip pat rekomenduoja pirma išsiimti žibintą, o tada keisti „angel eye“ lemputes.

Norint išimti BMW e60 žibintą, reikės 6 kampio rakto T25 „žvaigždutės“, su kuriuo reikės atsukti 4 veržles. Dvi viršuje žibinto, ir dvi giliau šalia žibinto.

Toliau žiūrėkite: BMW E60 variklio temperatūra – skydelio atrakinimas

 

raktai-e60-zibinto-isemimui

e60-zibintu-isemimas

varztas-e60-zibintu

bmw-e60-zibinto-vidus

bmw e60 lempu vidus

 

Taigi, viską teisingai atlikus, Jūsų BMW žibintų „angelo akys“ turėtų vėl sėkmingai šviesti.

 

bmw-e60-angel-eyes

Grįžti prie visų straipsnių

back-arrow
Panašūs straipsniai