Konfiskuoti automobiliaiČia rasite nuorodas, kur galite nusipirkti ar dalyvauti aukcionuose, kuriuose parduodami konfiskuoti automobiliai.
Konfiskuoti automobiliai, dažniausia yra paimti iš kontrabandininkų. Juos pirmiausia sulaiko pasieniečiai, vėlesnį jų likimą sprendžia teismai. Taip pat, daug automobilių yra konfiskuojama iš neblaivių vairuotojų.

Pirmiausia transporto priemonės yra apžiūrimos ir įvertinamos, ar jos gali būti parduodamos. Jei nusprendžiama, kad konfiskuotą automobilį pardavinėti galima, jam yra nustatoma kaina, bendradarbiaujant su antstoliais ar su nepriklausomu turto vertintoju.
Sekančiu etapu, automobiliai perduodami pardavinėti įmonėms, kurios parduoda konfiskuotus automobilius pagal nustatytas kainas ir už paslaugas, gauna tam tikrą procentą. Automobilių pardavimo paslaugos kaina negali viršyti 20 procentų. nuo gautos, už konfiskuotą automobilį sumos. Visos pajamos už parduotą automobilį atitenka valstybei.

Automobiliai, kurių vertė didesnė nei 16-17 tūkstančių eurų, parduodami skelbiant viešąjį konkursą – aukcioną. Šie konkursai bei aukcionai skelbiami itin retai, kadangi konfiskuoti automobiliai dažniausiai būna labai senesni ir mažai vertingi.

Jei automobilio apskritai nebeįmanoma realizuoti, jis priduodamas kaip metalo laužas.
Konfiskuotų automobilių galite ieškoti http://www.cust.lt/web/guest/skelbimai/aukcionai bei https://www.evarzytynes.lt

 

 

konfiskuotu-automobiliu-aukcionai

konfiskuotu-automobiliu-pardavimaskonfiskuotu automobiliu aikstelekonfiskuoti automobiliai

konfiskuotu automobiliu aukcionai1